Case studie - Wood Lark
Wynajem Ekspertów Online
Zbudowanie 3 osobowego zespołu programistów do utrzymania i rozwoju serwisów online.
Opis projektu
Opis projektu
Problem
Problem tkwił w utrzymaniu i zarządzaniu ekspertami IT zatrudnionymi in-house. Wizje programistów często rozmywały się od oczekiwań właścicieli.
Rozwiązanie
Rozwiązaniem okazała się nasza usługa. Zbudowaliśmy zespół 3 programistów którzy z powodzeniem realizują założone przez Wood Lark cele.
Główne funkcjonalności
  • Rekrutacja i właściwy dobór umiejętności ekspertów
  • Zarządzanie zespołem
  • Pełne doradztwo
  • Stały kontakt i zbieranie ocen od Klienta
Kategoria
Body leasing
Referencje
Arkadiusz Piotrowicz
Dyrektor Wydział Rozwoju i Wdrożeń
Z OneApp współpracujemy od 2016 roku i od tego czasu wykonali dla nas kilka dużych i istotnych projektów. Firma wykazuje pełen profesjonalizm i rzetelnie wywiązuje się z powierzonych zadań. OneApp to solidny partner. Wykazuje się wysokim zaangażowaniem, profesjonalizmem w realizacji zleceń oraz rzetelnie wywiązuje się z postanowień Umowy.

Mogę polecić OneApp każdemu kto poszukuje rzetelnego partnera w projektach IT.
Robert Zalewski
Współzałożyciel Wood Lark Group
Współpracę z OneApp rozpoczęliśmy w 2016 r. i z perspektywy czasu umocniliśmy się w przekonaniu, iż podjęliśmy słuszną decyzję. Zespół ekspertów, który realizuje dla nas projekty to specjaliści z dużym know-how, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Do każdego zlecenia podchodzą kompleksowo i niejednokrotnie mogliśmy skorzystać z wiedzy i doświadczenia pracowników w sprawach wyboru najlepszych rozwiązań. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, którą będziemy na pewno w dalszym ciągu kontynuować.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę OneApp i usługi jakie świadczą (w szczególności body leasing).
Warszawa
ul. Wałbrzyska 11, 02-739
Warszawa
ul. Marszałkowska 126/134, 00-008
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.