Body Leasing ekspertów IT
Zbudujemy dla Ciebie zgrany zespół!
Zapewniamy:
  • Specjalistów z branży IT (programistów, UX designerów, testerów, analityków, bazodanowców, grafików, itd.)
  • Możliwość pracy w Twojej siedzibie lub zdalnie z jednego z naszych biur
  • Od pojedynczych ekspertów po gotowe zespoły Scrum
Zbudujemy dla Ciebie dowolny zespół ekspertów IT.
Skontaktuj się z nami i sprawdź.
Jakich ekspertów dostarczamy
Programistów Java
Programistów .NET
Programistów PHP
Bazodanowców MS SQL
Bazodanowców Oracle
Bazodanowców PortgreSQL
Bazodanowców MySQL
Administratorów
Analityków
Grafików
UX Designerów
UI Designerów
Project Managerów
Gotowe zespoły SCRUM
Korzyści
Najlepsi eksperci

Otrzymujesz najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach. Każdy z naszych ludzi przechodzi przez nasz autorski proces rekrutacji, dający gwarancję niezbędnej wiedzy i umiejętności.
Niższe koszty

Unikniesz kosztów związanych z rekrutacją, szkoleniem czy utrzymaniem pracownika etatowego oraz obsługą kadrowo-administracyjną. Dzięki temu możesz skupić się na swojej działalności biznesowej.
Zyskujesz na czasie

Zapewniamy efektywny i szybki proces rekrutacji oraz gwarantujemy wysoko wyspecjalizowanych specjalistów IT. Posiadamy gotową bazę ekspertów, którą systematycznie powiększamy.
Rośniesz w siłę

Zyskujesz dostęp do naszego Know-how. Bazując na naszym doświadczeniu, wiedzy i kompetencjach osiągniesz lepsze wyniki a firma może zyskać na wartości rynkowej.
U Ciebie lub zdalnie

Nasi eksperci mogą pracować zarówno w Twojej siedzibie lub zdalnie z jednego z naszych biur. Sam zdecyduj która opcja jest dla Ciebie lepsza.
Nasze doradztwo

OneApp to nie tylko usługa body leasingu ale przede wszystkim solidny partner w biznesie IT. Na każdym etapie jesteśmy do Twojej dyspozycji - służymy całą naszą wiedzą.
Elastyczność

Zyskujesz specjalistę lub cały zespół na określony czas (np. do realizacji konkretnego projektu). Po jego zakończeniu nie musisz się martwić kwestiami związanymi z rozwiązaniem umowy o pracę z danym pracownikiem. Dodatkowo zapewniamy również elastyczny system rozliczenia.
Jak działamy
1. Twoje wymagania

Określasz jakich ekspertów potrzebujesz oraz czy mają pracować u Ciebie czy zdalnie z jednego z naszych biur. Alternatywnie na podstawie Twoich założeń ułożymy za Ciebie optymalny skład.
2. Oferta

Na podstawie Twoich wymagań, przygotujemy ofertę do akceptacji.
3. Kompletowanie

Po zaakceptowaniu oferty skompletujemy dla Ciebie wybranych specjalistów. Otrzymasz od nas profile każdego z kandydatów do akceptacji.
4. Start

Po akceptacji kandydatów, eksperci są gotowi do pracy.
Z naszych usług korzystają między innymi
Arkadiusz Piotrowicz
Dyrektor Wydział Rozwoju i Wdrożeń
Z OneApp współpracujemy od 2016 roku i od tego czasu wykonali dla nas kilka dużych i istotnych projektów. Firma wykazuje pełen profesjonalizm i rzetelnie wywiązuje się z powierzonych zadań. OneApp to solidny partner. Wykazuje się wysokim zaangażowaniem, profesjonalizmem w realizacji zleceń oraz rzetelnie wywiązuje się z postanowień Umowy.

Mogę polecić OneApp każdemu kto poszukuje rzetelnego partnera w projektach IT.
Robert Zalewski
Współzałożyciel Wood Lark Group
Współpracę z OneApp rozpoczęliśmy w 2016 r. i z perspektywy czasu umocniliśmy się w przekonaniu, iż podjęliśmy słuszną decyzję. Zespół ekspertów, który realizuje dla nas projekty to specjaliści z dużym know-how, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Do każdego zlecenia podchodzą kompleksowo i niejednokrotnie mogliśmy skorzystać z wiedzy i doświadczenia pracowników w sprawach wyboru najlepszych rozwiązań. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, którą będziemy na pewno w dalszym ciągu kontynuować.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę OneApp i usługi jakie świadczą (w szczególności body leasing).
Zadzwoń do nas
606 704 195
606 704 195
Warszawa
ul. Wałbrzyska 11, 02-739
Warszawa
ul. Marszałkowska 126/134, 00-008
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.