Case studie - Oney
Platforma pomagająca zarządzać zdrową dietą
Oney to spółka zależna Auchan, świadczącą usługi finansowe i ubezpieczeniowe klientom Auchan. W ostatnich latach firma zaczęła cierpieć z powodu zmniejszenia sprzedaży.
Opis projektu
Opis projektu
Problem
Spędzenie czasu w hipermarkecie rzadko kiedy jest przyjmowane z zadowoleniem. Szczególnie jeśli klient ma wiele wyborów i każdy z nich jest niepewny jeśli chodzi o alergie pokarmowe, dopasowanie do trybu życia klienta i jego rodziny.
Rozwiązanie
Stworzyliśmy koncepcję platformy pomagając klientom zarządzać zdrową dietą i stylem życia. Płacąc kartą kredytową Oney, klienci otrzymali kupony rabatowe na dietetyczne testy DNA a wynik testu dostępny był z poziomu aplikacji Oney Fit. Dodatkowo sama karta kredytowa służyła również jako karta lojalnościowa a całość oczywiście zintegrowana z aplikacją.

Dzięki temu klienci mogli uzyskać spersonalizowane rekomendacje listy zakupów powiązane z planami dietetycznymi i zalecenia żywnościowe z testu DNA. W rezultacie pomogliśmy Oney w osadzeniu produktów finansowych w ścieżce zakupów klienta i stworzyć wartość dodaną poprzez dopasowanie się do ich stylu życia.
Główne funkcjonalności
  • Testy alergii pokarmowych
  • Karta lojalnościowa
  • Spersonalizowane diety i listy zakupów
  • Lista żywności na podstawie testów alergii
  • Alerty o dacie ważności produktów
  • Skaner produktów
Kategoria
Digital Product & Service Design
Testimonials
Bogdan Nowakowski
Head of Development at GETIN BANK
Profesjonalny zespół znający się na rzeczy. Szybko weszli w nasz kod i wykonali jego modyfikacje zgodnie z oczekiwaniami. OneApp cechuje zaangażowanie, elastyczność i biznesowe podejście do powierzonych projektów.
Warszawa
ul. Wałbrzyska 11, 02-739
Warszawa
ul. Marszałkowska 126/134, 00-008
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.